| Модель | TW4B01900 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Індикатор дати місяця | так, віконце дати |
| Podświetlenie | Indiglo |
| Dodatkowe wskazanie czasu | Format 12/24 h |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Стиль ремінця | Елегантний |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 753048590155 |
| Тип продукту | Годинник |

Водонепроникність 50 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді великих бризок.

Годинник працює на кварцовому механізмі з батарейним живленням.

Мінеральне скло захищає циферблат від пошкоджень. Воно має середню твердість і є досить еластичним, що робить його менш схильним до розбиття.

Годинник оснащений інноваційним підсвічуванням Indiglo, яке легко вмикається однією кнопкою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password