| Модель | TW2W19800 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366302684 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Timex Transcend TW2W19800 dopełni wiele Twoich stylizacji. Szlifowana, czarna tarcza została zabezpieczona elastycznym szkłem mineralnym. Wodoszczelność wynosi 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password