| Модель | TW2W15000 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366286458 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Timex Waterbury Traditional TW2W15000 doda Ci stylu na co dzień. Biała tarcza z datownikiem dnia miesiąca, datownikiem dnia tygodnia i powłoką luminescencyjną na znacznikach została zabezpieczona szkłem mineralnym. Wodoszczelność wynosi 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password