| Модель | TW2V92800 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366307238 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Timex Trend Transcend TW2V92800 zachwyca złotą kolorystyką. Tarcza ozdobiona giloszem została zabezpieczona elastycznym szkiełkiem mineralnym. Wodoszczelność oceniono w klasie 3 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password