| Модель | TW2V90200 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Гезалітове |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366286335 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Timex 30th Anniversary TW2V90200 z edycji UFC Pro to wyjątkowy model stworzony na cześć 30-tej rocznicy serii UFC. Wyposażony w kwarcowy mechanizm, zapewnia precyzję i niezawodność. Czarna stal szlachetna koperty i czarny silikonowy pasek nadają zegarkowi sportowy i wytrzymały wygląd. Czarny cyferblat z powłoką luminescencyjną jest łatwy do odczytania nawet w ciemnościach, a złoty logotyp serii i numer 30 dodają mu wyjątkowego charakteru. Hesalitowe szkiełko chroni przed zarysowaniami, a wodoszczelność do 100 metrów pozwala na użytkowanie zegarka podczas pływania powierzchniowego. Na deklu znajduje się również logotyp serii i numer 30, podkreślając wyjątkowość tego modelu. Zegarek jest objęty 2-letnią gwarancją.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password