| Модель | TW2V85700 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366277951 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Timex UFC Reveal TW2V85700 posiada szarą kopertę ze stali szlachetnej oraz silikonowy, niebieski pasek. Czarną tarczę uzupełniają indeksy i wskazówki z powłoką luminescencyjną oraz datownik dni miesiąca. Cyferblat podświetlany jest przy pomocy technologii Indiglo. Wodoszczelność modelu wynosi 10 ATM. Całość działa w oparciu o mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password