| Модель | TW2V85100 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Гезалітове |
| Ширина корпусу | 50.00 mm |
| Товщина корпусу | 17.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Індикатор дати місяця | так |
| Podświetlenie | Indiglo |
| Dodatkowe wskazanie czasu | Chronograf |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366277890 |
| Тип продукту | Годинник |
Timex UFC Street Shock XL TW2V85100 to męski zegarek kwarcowy, stworzony we współpracy z organizacją Ultimate Fighting Championship. Silikonowy pasek został połączony z kopertą z tworzywa, całość utrzymano w klasycznej czerni. Za pomocą przykrytego szkłem hesalitowym wyświetlacza możemy obsługiwać podświetlenie Indiglo, datownik, stoper, timer (24-godzinny minutnik z funkcją zatrzymania i powtórzenia), alarm oraz trzy strefy czasowe. Model jest odporny na wstrząsy. Licząca 200 metrów wodoszczelność umożliwia pływanie i nurkowanie z produktem na ręku.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password