| Модель | TW2V83100 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 17.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366277807 |
| Тип продукту | Годинник |
Timex UFC Jewel TW2V83100 to złoto-czarny zegarek dla kobiet ceniących eleganckie dodatki. Na budowę modelu składają się koperta i bransoleta wykonane ze stali szlachetnej oraz zabezpieczona szkłem mineralnym tarcza z ozdobnym giloszowaniem na zewnętrznym okręgu. Bezel produktu zdobią połyskujące kryształki. Mechanizm kwarcowy, który napędza zegarek, jest odporny na większe zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password