| Модель | TW2V75300 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 25.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366261646 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Timex Easy Reader TW2V75300 posiada mosiężną kopertę w kolorze srebrnym, z którą połączono skórzany, czarny pasek. Biała tarcza posiada funkcję podświetlenia Indiglo. Całość działa w oparciu o mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password