| Модель | TW2V65700 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Текстильний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366251746 |
| Тип продукту | Годинник |
Timex Expedition North Sierra Date TW2V65700 to męski zegarek o srebrnej kopercie z mosiądzu, w której osadzono zieloną tarczę z datownikiem dni miesiąca i podświetleniem Indiglo. Całość uzupełnia pasek z tkaniny wykonany w 100% z przetworzonego plastiku pochodzącego z recyklingu. Model do pracy napędzany jest przez mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password