| Модель | TW2V64200 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Текстильний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366247404 |
| Тип продукту | Годинник |
Timex Expedition North Field Solar TW2V64200 to casualowy zegarek męski, za którego działanie odpowiada zasilany energią ze światła mechanizm solarny. Na model składają się brązowy pasek z brązowej eko skóry, koperta ze srebrnej stali szlachetnej oraz przykryta szkłem szafirowym, czarna tarcza. Dzięki powłoce luminescencyjnej na oznaczeniach godzina jest widoczna także w ciemności. Wodoszczelność produktu liczy 100 metrów. Zegarek pasuje na nadgarstki o obwodzie 15-20,5 cm.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password