| Модель | TW2V53900 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 27.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366228465 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Timex Classic Solar TW2V53900 to złoto-czarny dodatek do męskiej garderoby. Wykonane ze stali szlachetnej koperta i bransoleta zostały połączone ze szlifowaną tarczą zabezpieczoną szkłem mineralnym. Poprawne działanie modelu zapewnia zasilany energią ze światła mechanizm solarny z komplikacją datownika dni miesiąca. Wodoszczelność produktu liczy 50 metrów.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password