| Модель | TW2V49800 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366216912 |
| Тип продукту | Годинник |
Szukasz dodatku, który świetnie sprawdzi się na co dzień, ale również na specjalne okazje? W takim razie zegarek męski Timex Waterbury Dive TW2V49800 jest propozycją właśnie dla Ciebie. Model cechuje się odpornością na większe zachlapania, np. podczas kąpieli. Na czarnej tarczy urządzenia znajdują się zielone akcenty. Wskazówki oraz indeksy produktu są pokryte powłoką świecącą w ciemności. Zegarek działa w oparciu o kwarcowy mechanizm.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password