| Модель | TW2V43100 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібно-золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366208849 |
| Тип продукту | Годинник |
Męski zegarek Timex City Essex Avenue TW2V43100 to zegarek dla panów lubiących połączenie miejskiego stylu z eleganckimi akcentami. Modny design podkreśla połączenie bransolety ze srebrno-różowozłotej stali szlachetnej, koperty z ośmiokątnym bezelem oraz szara tarcza zdobiona szlifem słonecznym. Praktyczność użytkowania zapewniają datownik Day Date oraz powłoka luminescencyjna na indeksach i wskazówkach.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password