| Модель | TW2V40600 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366210453 |
| Тип продукту | Годинник |
Timex Expedition North TW2V40600 to męski zegarek będący odpowiednim wyposażeniem na dłuższe wyprawy i wycieczki. Jego taktyczny styl podkreśla czarny silikonowy pasek oraz ciemna tarcza z datownikiem dni miesiąca i pogrubionymi arabskimi indeksami. Czytelność w każdych warunkach zapewnia masa luminescencyjna na znacznikach oraz podświetlenie Indiglo. Zaletą jest wodoszczelność o klasie 10 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password