| Модель | TW2V40300 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Особливості циферблату | Фактурна |
| Тип ремінця | Текстильний |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366210972 |
| Тип продукту | Годинник |
Męski zegarek Timex Expedition North Freedive Ocean Date TW2V40300 jest doskonałym pomysłem na upominek. Szara koperta została wykonana z plastiku oceanicznego, ponadto połączono ją z materiałowym paskiem w niebieskim odcieniu. Fakturowana tarcza zawiera datownik dni miesiąca oraz powłokę luminescencyjną. Zegarek jest wyposażony w mechanizm solarny. Wodoszczelność określona na poziomie 50 m, oznacza, że z produktem na ręce można brać prysznic.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password