| Модель | TW2V38500 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Гезалітове |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Багатоколірний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366196139 |
| Тип продукту | Годинник |
Dla pewnych siebie i odważnych kobiet powstał zegarek Timex Q Malibu TW2V38500. Wyróżnia się zachwycającym zestawieniem złotego i niebieskiego koloru. Inspiracją do stworzenia tego modelu były marzenia senne o błękitnym jak lazur oceanie. Pod tarczą pracuje niezawodny mechanizm kwarcowy. Cyferblat uzupełniono także o datownik dnia miesiąca i datownik dnia tygodnia. Dzięki powłoce luminescencyjnej możliwe jest odczytanie godziny w zaciemnionych miejscach.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password