| Модель | TW2V24600 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 32.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Гільйошування, Кристали |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 8.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366184815 |
| Тип продукту | Годинник |
Timex City TW2V24600 to damski zegarek o pięknej, czarnej, giloszowanej tarczy ozdobionej kryształkami. Osadzono ją w kopercie w kolorze różowego złota. Jego wodoszczelność oszacowano na 5 ATM, a całość do pracy napędza mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password