Gallery(22)
| Модель | TW2V24300 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 32.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Особливості циферблату | Циркони, Гільйошування |
| Тип ремінця | Латунний |
| Вигляд ремінця | Браслет із дрібними ланками |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 8.00 mm |
| Стиль ремінця | Casual |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366184785 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password