| Модель | TW2V22800 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Текстильний |
| Колір ремінця | Темно-синій |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366184662 |
| Тип продукту | Годинник |
Timex Expedition North Sierra TW2V22800 to męski zegarek, który ze względu na stylowy design doskonale komponuje się z męskim outfitem. Koperta jest połączona z materiałowym paskiem w granatowym odcieniu, natomiast biała tarcza została pokryta szkiełkiem mineralnym. Udekorowany pomarańczowymi elementami produkt jest wyposażony w datownik dni miesiąca, czas 24-godzinny oraz podświetlenie Indiglo.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password