| Модель | TW2V21800 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366184617 |
| Тип продукту | Годинник |
Timex Expedition North Tide-Temp-Compass TW2V21800 to zegarek do zadań specjalnych. Wyposażono go w takie funkcjonalności jak kompas, wskaźnik pływów, który określa aktualny stan pływów morskich, datownik dni miesiąca i termometr (dane widoczne w stopniach Fahrenheita i Celsjusza). Dzięki wodoszczelności w klasie 10 ATM z zegarkiem można pływać. Beżową tarczę podświetlaną technologią Indiglo zabezpieczono szafirowym szkiełkiem. Całość uzupełnia skórzany, szary pasek. Model do działania napędza mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password