| Модель | T49950 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Гезалітове |
| Ширина корпусу | 50.00mm |
| Товщина корпусу | 17.00mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Podświetlenie | Indiglo |
| Тип ремінця | Пластик |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 26 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 21 cm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 753048482122 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password