| Модель | TDWGF2201106 (TBL.TDWGF2201106) |
|---|---|
| Бренд | TIMBERLAND |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь IP |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4894816070670 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Timberland Henniker II Multi-function TBL.TDWGF2201106 to casualowy dodatek dla nowoczesnego mężczyzny. Srebrną kopertę wykonano ze stali szlachetnej z powłoką IP i połączono z nią skórzany, brązowy pasek. Niebieski cyferblat uzupełniają sub-tarcze datowników dni miesiąca i tygodnia oraz czasu dobowego. Wodoszczelność w klasie 5 ATM zabezpiecza mechanizm kwarcowy w przypadku większego zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password