| Модель | TBL.14645JYB-02 |
|---|---|
| Бренд | TIMBERLAND |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4895220921381 |
| Тип продукту | Годинник |
Timberland Blake TBL.14645JYB-02 to męski zegarek, który z powodzeniem uzupełni smart casualowe stylizacje. W czarnej kopercie ze stali szlachetnej umieszczono czarną tarczę z datownikiem dni miesiąca i czasem dobowym. Cyferblat przed uszkodzeniami zabezpiecza szkiełko mineralne. Wodoszczelność w klasie 5 ATM pozwala na większe zachlapania np. podczas kąpieli pod prysznicem. Całość uzupełnia skórzany pasek w kolorze brązowym. Model opiera swoje działanie o mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password