Gallery(18)
| Модель | S02-HH10-VI11 |
|---|---|
| Бренд | STERNGLAS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Індикатор дати місяця | віконце дати |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Вигляд ремінця | Однорідний – гладкий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Стиль ремінця | Елегантний |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4260493155946 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password