| Модель | SP-5088-44 |
|---|---|
| Бренд | SPINNAKER |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 300 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4894664125355 |
| Тип продукту | Годинник |
Spinnaker Hull Diver Automatic Harvest Brown SP-5088-44 to męski zegarek wyposażony w mechanizm automatyczny NH35 TMI, łożyskowany na 24 kamieniach z 41-godzinną rezerwą chodu. Jego brązową tarczę uzupełniono o datownik dni miesiąca i powłokę luminescencyjną, a następnie zabezpieczono szafirowym szkiełkiem. Model posiada wodoszczelność klasy 30 ATM, ceramiczny bezel oraz zakręcane koronkę i dekiel, co pozwalana na nurkowanie z akwalungiem.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password