| Модель | 49042 |
|---|---|
| Бренд | SEKONDA |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5051322490425 |
| Тип продукту | Годинник |
Zestaw Sekonda 49042 z linii Palette to kwintesencja nowoczesnej elegancji. Wyrafinowana zielona koperta, wykonana z lekkiego aluminium, doskonale współgra z elastycznym paskiem w tonacji zieleni, zapewniając maksymalny komfort noszenia. Tradycyjne zapięcie podkreśla klasyczny charakter zestawu, a uzupełniająca go bransoletka w głębokim odcieniu zieleni tworzy harmonijny i stylowy komplet. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które pragną połączyć funkcjonalność z wyjątkowym designem.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password