| Модель | 49033 |
|---|---|
| Бренд | SEKONDA |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 22.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 11.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5051322490333 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Sekonda 49033 z linii Dress to kwintesencja elegancji. Jego okrągła koperta o szerokości 22 m, ozdobiona błyszczącymi kryształkami, wykonana jest z pozłacanego metalu, co nadaje jej wyjątkowego blasku. Szampańska tarcza harmonijnie komponuje się z dekoracyjną bransoletą w kolorze złota z zapięciem jubilerskim. Mechanizm kwarcowy gwarantuje dokładność odmierzania czasu, a szkiełko mineralne chroni tarczę przed uszkodzeniem. Wodoszczelność na poziomie 30 m czyni go praktycznym wyborem na co dzień. Dodatkowo w zestawie znajdują się pozłacane kolczyki i naszyjnik, również ozdobione kryształkami, które doskonale komplementują całość. To idealny wybór dla kobiet, które cenią sobie delikatny styl.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password