| Модель | 40572 |
|---|---|
| Бренд | SEKONDA |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Білий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5051322405726 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Sekonda Pacific Wave 40572 spodoba się miłośniczkom dodatków o sportowym charakterze. Ten kwarcowy model ma pasek z białego silikonu, różowozłotą kopertę ze stali szlachetnej oraz fakturowaną we wzór fal tarczę, za której ochronę odpowiada szkło mineralne. Produkt wyposażono w datownik dni miesiąca oraz obrotowy bezel ze skalą minut.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password