| Модель | 40294 |
|---|---|
| Бренд | SEKONDA |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 23.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Квадратний |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5051322402947 |
| Тип продукту | Годинник |
Sekonda Classic 40294 jest stylowym zegarkiem przeznaczonym dla eleganckich kobiet. Produkt składa się z mosiężnej koperty w srebrno-złotej kolorystyce, skórzanego paska w brązowym odcieniu oraz tarczy z oznaczeniami rzymskimi. Szkiełko mineralne chroni cyferblat przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Ponadto urządzenie działa w oparciu o mechanizm kwarcowy, którego bateria pracuje około dwóch lat.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password