| Модель | 40125 |
|---|---|
| Бренд | SEKONDA |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 20.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Срібно-золотий |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5051322401254 |
| Тип продукту | Годинник |
Sekonda 40125 to damski zegarek z ozdobną bransoletą, która nadaje mu subtelnego, biżuteryjnego charakteru. Zarówno koperta, jak i bransoleta zostały wykonane z mosiądzu, przez co Sekonda 40125 jest odporny na korozje. Kwadratowa tarcza zegarka została zachowana w minimalistycznym stylu. Obecne na niej rzymskie cyfry dodają nieco antycznego charakteru. Działanie zegarka napędza mechanizm kwarcowy. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password