| Модель | 30147 |
|---|---|
| Бренд | SEKONDA |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Wskaźnik | Faz księżyca |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5051322301479 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Sekonda Armstrong Moon Phase 30147 posiada złotą kopertę z mosiądzu, w której osadzono srebrną, giloszowaną tarczę ze złotymi elementami, którą wyposażono w sub-tarcze datowników dni miesiąca i tygodnia, tachymetr oraz wskaźnik faz księżyca. Całość uzupełnia czarny, skórzany pasek. Model do pracy napędzany jest przez mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password