| Модель | 2876 |
|---|---|
| Бренд | SEKONDA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 11.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5051322028765 |
| Тип продукту | Годинник |
Sekonda-2876 to zegarek, kierowany do kobiet, ceniących sobie elegancję w połączeniu z klasyką czerni. Wąski, skórzany pasek, idealnie komponuje się z większą, srebrną kopertą, co sprawia, że model ten nie pozostanie niezauważony.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password