| Модель | 2829 |
|---|---|
| Бренд | SEKONDA |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 11.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5051322028291 |
| Тип продукту | Годинник |
Szukasz zegarka, który zastąpi Ci klasyczną biżuterię? Sekonda 2829 to model stworzony dla Ciebie. Minimalistyczna, srebrna bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej, która dopasowywuje się do nadgarstka. Okrągła koperta okala złotą tarczę zegarka, na której cyfry zastąpione są kryształkami. Taki zabieg pozwala na uzyskanie nieco biżuteryjnego charakteru oraz wyróżnia go na tle innych modeli. Działanie zegarka napędza mechanizm kwarcowy, a jego wodoszczelność sięga 30 m.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password