| Модель | 1943 |
|---|---|
| Бренд | SEKONDA |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5051322019435 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Sekonda Classic 1943 to ponadczasowe połączenie granatowej tarczy i srebrnej koperty. Cyferblat uzupełniono o datownik dni miesiąca i zabezpieczono szkiełkiem mineralnym. Wodoszczelność modelu wynosi 5 ATM. Całość opiera swoje działanie o mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password