| Модель | SCH-RETR16 |
|---|---|
| Бренд | SCHAUMBURG |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Механічний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978256806 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password