| Модель | RNBD04BISX03AX-outlet |
|---|---|
| Бренд | RUBICON |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.50 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18/20 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 21 cm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5906412700680 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password