| Модель | PEWGQ0089901-SET |
|---|---|
| Бренд | POLICE |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 28.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4894816175979 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Police Batman Crusader Set PEWGQ0089901-SET — це готовий подарунковий набір, упакований у коробку з мотивами Бетмена, з додатковим браслетом та емблемою кажана, що входять до комплекту. Модель вирізняється чорним корпусом із нержавіючої сталі, чорним силіконовим ремінцем та циферблатом із мотивом Бетмена. За захист циферблата відповідає мінеральне скло, а за роботу годинника — кварцовий механізм Seiko VD54 із функцією хронографа та батареєю, термін служби якої становить близько 36 місяців. Вся модель має виразний колекційний характер і добре підійде як подарунок для шанувальника мотивів супергероїв. Водонепроникність 50 м захищає модель від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password