| Модель | PSKBA0123 |
|---|---|
| Бренд | PLEIN SPORT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7630615131689 |
| Тип продукту | Годинник |
Szukasz dodatku, który podkreśli wyjątkowość Twojego stroju? W takim razie zegarek damski Plein Sport Glam PSKBA0123 to doskonała propozycja dla Ciebie. Model jest napędzany do działania przez kwarcowy mechanizm Seiko PC21. Na cyferblacie w czarnym kolorze znajduje się głowa tygrysa oraz motyw tygrysiego pazura. Silikonowy pasek jest połączony z kopertą wykonaną ze stali szlachetnej.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password