| Модель | PSDBA0323 |
|---|---|
| Бренд | PLEIN SPORT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь IP |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7630615131283 |
| Тип продукту | Годинник |
Plein Sport Hurricane PSDBA0323 to męski zegarek o sportowym charakterze i zdobieniach z motywem tygrysa. W czarnej kopercie ze stali szlachetnej z powłoką IP umieszczono czarną tarczę uzupełnioną o elementy w kolorze różowego złota, datownik dni miesiąca i chronograf. Wodoszczelność modelu oszacowano na 5 ATM. Całość działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Seiko VD53.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password