| Модель | P97240.B82OREQ |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Текстильний |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907798253180 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Classic P97240.B82OREQ to męski model, dzięki któremu z pewnością się wyróżnisz. Cyferblat w kolorze zielonym ozdobiony motywem jelenia, dodatkowo został uzupełniony o datownik dnia miesiąca. Powłoka luminescencyjna Super-LumiNova sprawia, że pokryte nią elementy wyraźnie świecą w ciemności. Wodoszczelność oszacowana na poziomie 50 metrów zabezpiecza mechanizm przed uszkodzeniem podczas przypadkowego, większego zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password