| Модель | P97018.51R4QF |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907798244621 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Pierre Ricaud Multifunction P97018.51R4QF opiera swoje działanie o mechanizm kwarcowy Seiko Epson VX9J. Na czarnej tarczy umieszczono sub-tarcze datowników dni tygodnia i miesiąca oraz czasu dobowego. Koperta i bransoleta powstały ze stali szlachetnej.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password