| Модель | P91104.S157CH |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907798256860 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Pierre Ricaud Chronograph P91104.S157CH posiada szarą kopertę ze stali szlachetnej, w której umieszczono szarą tarczę uzupełnioną o białe elementy oraz datownik dni miesiąca, chronograf, tachymetr oraz powłokę luminescencyjną na wskazówkach i indeksach. Całość uzupełnia szara bransoleta ze stali szlachetnej. Model do działania napędzany jest przez japoński mechanizm kwarcowy Seiko Epson VD57C. Wodoszczelność modelu wynosi 10 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password