| Модель | P89281.5113QF |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907798251513 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Multifunction P89281.5113QF to niezwykle funkcjonalny model, stworzony z myślą o mężczyznach. Za prawidłowość odmierzanego czasu odpowiedzialny jest mechanizm kwarcowy Seiko Epson VX9N. Jasna tarcza została uzupełniona w datownik dnia miesiąca, datownik dnia tygodnia i czas 24-godzinny. Produkt posiada także 2-letnią gwarancję, obowiązującą od dnia zakupu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password