| Модель | P60045.B125Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907798255399 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Classic P60045.B125Q jest zegarkiem, który ze względu na nowoczesny design doskonale komponuje się z męską stylizacją. Kopertę oraz bransoletę wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej pokrytej czarną powłoką PVD. Produkt wyposażono w powłokę Neobrite, mechanizm kwarcowy Citizen Miyota JS13 oraz datownik dni miesiąca. Granatowa tarcza została pokryta szkiełkiem szafirowym dla ochrony przed zarysowaniami.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password