| Модель | P60045.5125Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907798255382 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Classic P60045.5125Q jest stylowym zegarkiem w nowoczesnej stylistyce. Koperta o szerokości 42 mm została wykonana ze stali szlachetnej i połaczona z bransoletą z tego samego kruszcu. Zegarek wyposażono w mechanizm kwarcowy Citiznej Miyota JS13. Granatowa tarcza zawiera powłokę Neobrite oraz datownik dni miesiąca, co więcej, pokryto ją szkiełkiem szafirowym dla ochrony przed zarysowaniami.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password