| Модель | P60042.5125Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907798255429 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Pierre Ricaud Classic P60042.5125Q prezentuje elegancję wykonania i klasyczne połączenie kolorystyczne. Granatowy odcień tarczy komponuje się ze srebrną obudową i bransoletą ze stali szlachetnej. Zaletami są datownik, świecąca powłoka Neobrite i wodoszczelność 100 m.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password