| Модель | P60040.Y254CH |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 47.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907798254743 |
| Тип продукту | Годинник |
Panowie stawiający na funkcjonalność, praktyczność i motoryzacyjny wygląd powinni wybrać sportowy zegarek Pierre Ricaud Chronograph P60040.Y254CH. Jego praca bazuje na mechanizmie kwarcowym z funkcjami chronografu i datownika. Model ma również kilka innych, takich zalet jak: wodoszczelność 100 m, powłokę Neobrite i zakręcany dekiel.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password