| Модель | P60034.5114QF |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Wskaźnik | Faz księżyca |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907798254651 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Moon Phase P60034.5114QF to kwarcowy zegarek męski, z którego panowie mogą skorzystać z funkcji datownika Day Date i wskaźnika faz księżyca. Czytelność zapewnia masa Neobrite. Srebrno-czarna stylistyka i modna bransoleta mesh doskonale wpasują się w miejski styl. Produkt wykonano ze stali szlachetnej, a czarną tarczę pokryto szkłem szafirowym. Wodoszczelność wynosi 100 m.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password