| Модель | P60029.2113A |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907798254101 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Pierre Ricaud Sapphire Automatic P60029.2113A to elegancki model, który opiera swoje działanie o mechanizm automatyczny Seiko Epson NH35, łożyskowany na 24 kamieniach, z 40 h rezerwą chodu. Na srebrnej tarczy umieszczono datownik dni miesiąca. Tarczę przed uszkodzeniami chroni szafirowe szkiełko.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password